• +372 50 33 593
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Termex on soomlaste lemmik

Kasutame alates 2011 aastast paigaldustöödel Soome Termex-Eriste OY sidusfirma Ekocell OY toodetavat tselluvilla, mille tootenimi on termex. Oleme Termex-Eriste OYga koostööd teinud pikka aega ja kinnitame, et termex-vill on parimaid teadaolevaid tselluvillu maailmas. Termex-vill omab CE-märki (EU poolne kinnitus toote vastavusest nõuetele), Soome Looduskaitseliidu EKO-märgist, mis tunnustab pööningute lisasoojustamist tselluvillaga kui parimat kütteenergia säästmise ja CO₂ vähendamise lahendust, M1 klassi heitmemärgist ja VTT keskkonnaohutuse sertifikaati. Lisaks globaalse kasutusega CO₂ märki ehk Stopp CO₂ heitmetele, mille mõte on anda märku sellise tootega soojustamisest, millel on võimalikult suur mõju CO₂-heitmete vähenemisele kliimamuutuste ennetamises. Kõik see peaks kinnitama termexi kvaliteeti ja loodussõbralikkust.

Termex-Eriste OY asutati 1988 Saarijärvel, kus asus ka vana tehas. 2006 ehitati teine tehas Tuusulasse ja mõlemas tehases on kasutusel ATF paberipurustustehnoloogia, mis võimaldab valmistada väiksema materjali erikaaluga villa. Kuid tehnoloogiad kavatsetakse veelgi muuta. Esialgu (2013-st aastast) materjali koostist, nii et osa booriühendeid on asendatud magneesiumsulfaadiga. Uuenduste tulemuseks on tselluvilla soojusjuhtivuse lantaväärtuse 0,039. Kui arvestada tselluvilla tihedust ja paigalduse ühtlust, siis selline lantaväärtus annab kindla eelise mineraalvillade suhtes.

Ajaga kaasaskäimise ja visa tegevuse tulemusel oma kliimasse sobiva soojustuse väljaarendamisel on termex-vill tõusnud soomlaste lemmikuks. Siin on termexi esitlusleht ja siin tõlge eesti keelde.

Termex-villa CE märgistuse ja tehniliste andmete sertifikaadi leiad siit.


© 2024 Soojustuse OÜ. Kõik õigused tagatud.

Please publish modules in offcanvas position.