• +372 50 33 593
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tsellufiibrit saab osta 13 kg kaaluvate kottidena, et ise täita väiksemaid ruumiosi, kuhu puhuriga ligi ei pääse. Lisaks Soome Ekocell OY termex-tootele pakume ka Läti Ekoiso SIA toodet. Mõlemal puiste-tselluvillal on booraks asendatud moodsama magneesiumsulfaadiga. Arvestada tuleb, et käsitsi paigaldusega läheb materjali kolmandiku võrra rohkem kui puhurpaigaldusega. 

Enamikel juhtudel soovitame tellida paigalduse, mis tagab kvaliteetse soojustustöö ja on samas ökonoomsem, sest villa kulub vähem, see jaotub ühtlasemalt ja kõik tühikud-õõnsused täidetakse ära.

Peale puistematerjali pakume ka Soome Ekovilla OY plaat-tselluvilla, mida on samuti käepärane ise paigaldada. Plaadid on hea lõigatavusega, nende soojusjuhtivus on kõrge, lantaväärtusega 0,039 W(m K) ja tuleohutusklass E. Plaatide paksus on 50 mm ja 100 mm ning suurus 565 x 870. Plaatide CE-märgist näeb siit.


© 2024 Soojustuse OÜ. Kõik õigused tagatud.

Please publish modules in offcanvas position.