• +372 50 33 593
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tselluvillaga sobib täita hoone pööninguid, vahelagesid, alttuulutatavaid põrandaid, seinu ja katuslagesid. Kasutuskohtade valik on piiramatu. All joonisel on kujutatuderamu soojustamist tselluvillaga kõigis tarindites, samamoodi saab soojustada kakorruselamuid, kortermaju, büroosid, lasteaedu, koole, hotelle, haiglaid, tervisekeskusi, kiriklaid, maa- või palkmaju, kuhu puhas naturaalne soojustus sobib oma tervisele sõbraliku iseloomu ja paindliku paigaldustehnika tõttu. Soojustamiseks sobilikud on ka külmad viilhallid, tööstusangaarid, garaažid jpm. 

Joonisel on tselluvillsoojustusega täidetud alad hallikasroheka tooniga, paks tume joon märgib tuuletõkkega tähistatud ala ja korstna ümbrus ala, mida soovitatakse kaitsta eritöötlus-villaga. Vt. edasi Pööningu joonistSeinte joonistKaldlagede joonist ning Palkseinte joonist.© 2023 Soojustuse OÜ. Kõik õigused tagatud.

Please publish modules in offcanvas position.