5.novembril 2011 külastas üht meie objekti TV3 saatesarja Nurgakivi võttegrupp, et filmida tselluvilla paigaldamist seintesse. Saatejuhi Priit Valgega rääkis tselluvillaga saavutatavast energiasäästust ja renoveeritavate majade tselluvillaga lisasoojustamisest Jüri Hermann. 

Videolõik avaneb TV3 Nurgakivi internetilehelt alates minutist 6:20 - 10:12. Et videolõigu juurde pääseda, vedage hiirega alumise audioskaala kohal liikuvat noolekest minutini 6:20, kust videolõik algab.

Priit Valge filmigrupp külastas meie firmat 2011 aasta sügisel teistki korda, et jälgida kaameraga Mustamäe kortermaja soojustamist ning rääkida sellest, kuidas saab tselluvillaga lihtsalt ja odavalt mitme katust katva paneeli vahelist katuseosa soojustada. Kui tavaliselt kasutatakse Mustamäe jt mägede majadel nö pealtsoojustamist, kus uus soojustus lisatakse katusekatte peale ja soojustamata jääb tühimik, mis asub laepaneeli ja katusepaneeli vahel, kust tuul ja külm sisse pääsevad, siis tselluvillaga saab soojustada just seda tühimikku laepaneeli ja katusepaneeli vahel, mis on kõige külmem. Tulemuseks on otsene soojustusefekt e. otse soojustuse all paiknevad korterid muutuvad soojaks ja küttekulud vähenevad. Katusepinna pealtsoojustamisega on see efekt küsitavam, sest pealtsoojustatud osa all on tuulutusavadega soojustamata tühimik, mis jääb külmasillaks. Pealegi on pealtsoojustamine kuni neli korda (!) kallim ettevõtmine kui paneelivahe täitmine tselluvillaga.

Videolõik avaneb TV3 Nurgakivi internetilehelt alates minutist 11:48. Lihtsalt vedage hiirega audiskaala noolekest minutini 11:48, kui reklaam on lõppenud. 

Please publish modules in offcanvas position.